Garanti ve İade Koşulları

Garanti-İade ve Değişim Koşulları

Ürün değişimi nasıl yapabilirim?

Ürünü teslim aldığınız 14 gün içerisinde ürünü kullanılmamış olarak orijinal kutusu, faturası ve kargo paketiyle geri gönderebilirsiniz. Değişim talep ettiğiniz yeni ürünün model, renk ve beden bilgilerini info@esrabutik.com adresine e-mail ile bildirebilir veya 0850 304 6908 numaralı telefondan bize ulaştırabilirsiniz. Değişim yapılacak ürün veya ürünleri Yurtiçi ve Mng Kargo ile ürünün gönderirken 4.99 kargo firmasına ödeyerek aşağıdaki adrese yollayabilirsiniz.Ürününüz geri gelirken kargo bedeli ödemeyeceksiniz.

Alıcı      : Esra Butik
Adres    : Sarıcalı Mahallesi Yunus emre cad.No:47-51/B Çarşamba/SAMSUN
Telefon : 0850 304 6908

esrabutik.com'dan aldığım ürün veya ürünleri iade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, sistemimiz üzerinden sadece değişim yapabilirsiniz.

Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

-Kişiye özel hazırlanan ürünlerde, kişinin isminin ya da isimde geçen bir harfin ilgili ürüne özel olarak üretilmiş olması durumunda.

-Abiye, kürk ve mayo ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

-Kullanım hatası ile hasar gören hiçbir ürün iade alınamamaktadır.

-İade süresi içerisinde kullanılmış, takılmış ya da giyilmiş ürünler iade alınamaz.

-Paketlenmesinde jelatin ve bir defaya mahsus paketi açılan ürünler iade alınmamaktadır.

-Küpeler hijyen gereği geri alınamamaktadır.

Siparişimi iptal ettikten sonra param kaç gün içinde iade edilir?

Ürün ödemesi eğer havale yoluyla yapılmışsa hesabınıza 5 iş günü içerisinde ödeme yapılmaktadır. Kredi kartı kullanılan siparişlerde geri ödeme bankaya bağlı olarak 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Bu prosedür, esrabutik.com tarafından değil, bankalar tarafından düzenlenmiştir. Taksitli ödemelerde ilgili tutar kullanılan taksitler gözetilerek bankanız tarafından her ay kredi kartı hesabınıza geri yüklenecektir.

Sipariş verdiğim üründe indirim kodu kullandım ve ürünü iade ettim. Hesabımda aynı kodu kullanabilir miyim?

İndirim kodları Esra Butik tarafından aksi belirtilmedikçe tek kullanımlıktır. İade edilen üründe kullanılan kod başka bir alışverişte kullanılamaz.

Sipariş verdiğim ürünlerde indirim kodu kullandım/kampanyadan faydalandım. Siparişimdeki ürünlerin bir veya birden fazlasını iade ettim. İndirim kodu/kampanya hala geçerli mi?

İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlıyorsa indirim kodu geçerliliğini koruyacaktır.
İade sonrasında sizde kalan ve satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler kampanya şartlarını sağlamıyorsa indirim kodu/kampanya iptal olur. Sizde kalan ürünlerin indirimsiz/kampanyasız fiyatı hesaplanarak aradaki fark iade tutarından tahsil edilir.

Elime geçen üründe üretim hatası ya da kusur var. Ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir ürün sizlere ulaştığı takdirde ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Kalite kontrol departmanımız konuyla ilgili sizinle irtibata geçecek ve stok durumuna bağlı olarak yeni ürününüz size en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Mağazalarınızdan iade/değişim yapabiliyor muyum?

esrabutik.com'dan aldığınız ürünlerde mağazalarımıza iade ve değişim yapılmamaktadır.

Mağazalarınızdan satın aldığım ürünü www.esrabutik.com aracılığı ile iade/değişim yapabiliyor muyum?

İade ve değişim işlemleri yalnızca ürünün satın alındığı mağazada gerçekleştirilebilir.